Gran Hotel De Jaca
***
Paseo de la Constitucion, 1, Jaca, Spain, 22700
Online rezervace . Ceny od EUR45.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od EUR 45
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 45
Gran Hotel De Jaca is a charming 3-star property set in a prime location in the centre of Jaca. Local tourist attractions such as Ciudadela (Jaca), Jaca Cathedral and City Centre Jaca are not far from the hotel.

Facilities
Dining facilities at Gran Hotel De Jaca include a restaurant. There is also room service available. Other hotel amenities include garden. Leisure amenities: There is an outdoor swimming pool at the hotel. Other services: coffee shop/café, elevator/lift, laundry service and safe-deposit box - front desk.

Transportation/Parking facilities
For guest convenience, parking is offered at no extra cost. Valet parking is also available.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Gran Hotel De Jaca je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Huesca, Spain (HSK-Pirineos) - 35.54 mi
    • Lourdes, France (LDE-Tarbes - Lourdes - Pyrenees Intl.) - 51.17 mi
    • Pau, France (PUF-Pau - Pyrenees) - 56.61 mi
    • Pamplona, Spain (PNA) - 56.91 mi